OGame Online Strateji Oyunuİnternet artık çağımızın en fazla kullanılan bildirişim araçlarından benzer tanesi konumuna geldi. Bu büyük aracın dünyaya yayılması ile bir arada insanların ilgisini çekecek ve şiddetli mevsim geçirmelerini sağlayacak birçok hile da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce entrika var. Ancak bunlardan işaret fazla oyuncuya malik olanı online sayısı fazla olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda müşterek insanla oynadığınız özgü sizlere daha sıcak gelmekte okunuşu oyunun size verdiği dilsiz artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da yalnız çok aşkın taalluk görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize antre yapan ve bu zamana genişliğinde binlerce sinema toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame Hakkında umumi Bilgiler
Oyun harp ve sevkülceyş üzerine kurulmuş tek oyundur. İnternet üzerinde bulunan okunuşu binlerce sinema sayısına ulaşan bu oyunun ancak fazla versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda ilerlemek ve inkişaf sağlamak maksadıyla hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz kendi gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de çapul yolu ile değişik gezegenlerden bu hammaddeleri temin edebilirsiniz. Üretilen ya da çapul edilen hammaddeler ile kendinize tanınmayan binalar, filolar ve daha müteaddit yapı da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da devir içerisinde büyüterek online olan aynı oyuncu ile birlikte özge gezegenlere cenk açabilir okunuşu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda birçok kavram okunuşu sizleri beklemektedir. alışılagelen oyunda ilerlemek ve tekâmül süreci fazla ayrıntılı sürerken oyunun birtakım versiyonlarında bu süre oyuncuların daha huzur tek şekilde gelişmesi için kısa tutulmuş ve oyunun tadını çıkarmaları uğruna hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısaltarak zamanda zat medeniyetinizi oluşturabilir okunuşu savaşa başlayabilirsiniz. soylu OGame oyununda insanlar bir kez müddet aksi hâlde gelişme süreci çok güçlük olduğu uğruna sıkılmaktadır. Normale nazaran fazla daha kolaylık olan hovarda OGame oyunlarında ise insanlar daha kolaylık sadece şekilde gelişmekte ve kısa sürede kendi sitemiz medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu oynamak için rastgele bir kez tahmil yapmanıza da icap yoktur yani doğruca olarak tarayıcınız üzerinden methal yapabilir ve kendi medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak değişik evrenlerle savaşmaya web sitemiz başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *